ValuePart na świecie
Język
Produkcja i remonty łyżek - Intramex VTRACK Polska

Produkcja i remonty łyżek

Łyżka – podstawowe narzędzie robocze koparek i ładowarek, a także jeden z kluczowych elementów, decydujący o odpowiedniej efektywności pracy maszyny. Budujemy najwytrzymalsze łyżki, których parametry uzgodnione są z zamawiającym i dopasowane do jego potrzeb. Podstawowym budulcem naszych łyżek jest stal typu Hardox. Wykonujemy z niej lemiesze, noże boczne, osłony boczne, osłony płaszcza. Tak wykonana łyżka pozwala na długoletnią eksploatację! Zęby, które montujemy, pochodzącą z naszej fabryki i oznaczone są logo VTRACK – bardzo dobra jakość w atrakcyjnej cenie.

Łyżka koparkowa – wykonujemy łyżki kopiące oraz skarpujące do minikoparek, koparko-ładowarek, koparek kołowych oraz koparek gąsienicowych. Jesteśmy w stanie wykonać łyżki mogące pomieścić 30 litrów i montowane na nośnikach o wadze 1,5 tony, a także najmocniejsze łyżki skalne o pojemności powyżej 5 metrów sześciennych. Nasze możliwości ograniczone są wyłącznie fantazją klienta. Możemy się pochwalić szerokim gronem klientów, dla których liczy się jakość wykonania i wartości użytkowe. Udzielamy wyjątkowej gwarancji na nasze łyżki.

Łyżki ładowarkowe – wykonujemy remonty łyżek ładowarkowych, a jeśli zajdzie taka potrzeba, zbudujemy od podstaw kompletną łyżkę wg. potrzeb klienta. Nasi klienci zawsze otrzymują produkt lepszy, niż oryginalnie zamontowany w maszynie.

Remonty łyżek – jeśli twoja łyżka ma już dość i potrzeba w niej wymienić lemiesz, zęby lub płaszcz to przywieź ją do nas. Zrobimy to za Ciebie! Możesz polegać na naszym doświadczeniu – po remoncie łyżka odzyska wszystkie parametry robocze.