ValuePart na świecie
Język
Intramex - podwozia gąsienicowe, sewis maszyn budowlanych

O nas

Wiedza i doświadczenie.

Vtrack to doskonałe połączenie wiedzy i doświadczenia, które zostało z konsekwencją i rygorem zastosowane. Siłą napędową jakości produktów Vtrack jest uzdolniony zespół, który przekłada wyniki badań w innowacje a innowacje w projekty wyprzedzające swój czas.

Klienci wybierający VTRACK mogą polegać na firmie, która ma doświadczenie na międzynarodowych rynkach.

Historia grupy Intramex Valuepart sięga 40 lat wstecz. W 1969 roku Włoch Ivano Passini założył w Modenie firmę Valuepart, zajmującą się produkcją i sprzedażą części do maszyn budowlanych i rolniczych. Rok 1974 to początek działalności firmy Intramex, założonej przez Horsta Goedekera w Bremen, w Niemczech. Dynamiczny rozwój obu firm oraz powiązania handlowe doprowadziły do połączenia się przedsiębiorstw, dając początek jednemu z największych producentów części do maszyn budowlanych w Europie, a także na świecie – Intramex Valuepart!
W obecnej chwili sieć handlową tworzy kilka oddziałów w krajach takich jak: Włochy, Niemcy, Francja, Dania, Polska, Turcja, USA, Kanadzie oraz Australia.

Nasze fabryki mieszczą się we Włoszech, Turcji i Korei Południowej. Produkty nasze są oznaczone logiem Vtrack. Każda część z produkcji jest nim oznakowana – od podkładki do łańcuchów. Wysokiej klasy technologia produkcji i doskonała jakość to cechy, które decydują o przewadze naszych produktów nad konkurencją. Regularnie wprowadzamy nowe produkty do naszej oferty wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nie boimy się nowych wyzwań, dzięki czemu tworzymy z pasją i radością!

Asortyment części VTRACK obejmuje podwozia gąsienicowe zarówno metalowe jak i gasienice gumowe, zęby, lemiesze, groty, łyżki, tuleje, sworznie, ramy, obudowy, uszczelnienia, pompy wody i paliwa, łożyska itp.

Polski oddział Intramex Valuepart zapoczątkował swoją działalność w 2009 roku. Naszymi odbiorcami są firmy z branży budowlanej, górniczej ,drogowej, a nawet rolniczej. Nasz zespół oferuje fachową pomoc w doborze części, a jeśli istnieje potrzeba weryfikacji maszyny u Klienta też to nie stanowi  dla nas problemu.

Nasz zespół

Nie boimy się nowych wyzwań, dzięki czemu tworzymy z pasją i radością!

Valuepart tworzy zespół ludzi z odpowiednim przygotowanie do projektowania, planowania i tworzenia kompletnych i o najwyższej jakości rozwiązań.
Valuepart wspiera swoich klientów przez analizę ich potrzeb i przedstawia spersonalizowane rozwiązania oraz zapewnia doskonałą obsługę posprzedażową.